מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות באתר הנ"ל נכתבה בלשון זכר ו\או בלשון רבים אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

   

 1. אתר The Brand Online (להלן: "האתר") הוא אתר בו תוכל למצוא מאמרי תוכן מקצועי אודות עולם השיווק הדיגיטלי וכן לפנות בנוגע לקבלת שירותי ייעוץ בתחום הדיגיטל ולרכוש קורסים דיגיטליים מקוונים בתחום זה. וכל מי שמשתמש באתר ו\או בתכניו ו\או במידע המופיע בו (להלן: "המשתמש") מוזמן לעשות בו שימוש בכפוף להסכמה לתנאי מדיניות הפרטיות אשר יפורטו להלן
 2. אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לכבד את פרטיותכם ולשמור על הפרטים האישיים שאתם מעברים אלינו
 3. אנו מבקשים כי תקרא את מדיניות הפרטיות של האתר בקפידה שכן עצם הכניסה לאתר, השהות והגלישה בו וכל שימוש נוסף שהוא על מכלול נגזרותיו מהווים הסכמה חד-משמעית מפורשת לכל תנאי המדיניות  המוצגים להלן. במידה ואינך מסכים לאחד מתנאי מדיניות הפרטיות נבקשך לצאת מהאתר לאלתר. 
 4. אנחנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו. עליכם לבדוק את העמוד הזה מדי פעם על מנת לוודא שאתם מבינים כל שינוי שנעשה במדיניות זו. אנחנו עשויים להודיע לכם על שינויים במדיניות זו בהודעת דואר אלקטרוני או דרך מערכת ההודעות הפרטיות שבאתר שלנו.
 5. במידה בחרתם לעשות כל שימוש שהוא באתר ו\או במידע ו\או בתכנים המפורסמים בו  לא תהה לכם כל תביעה, טענה או דרישה כלפי הנהלת האתר, מנהלי הקורסים, מפעילי האתר או מי מטעמם.

 

מהו המידע שעשוי להיאסף על ידינו?

 1. פרטים אישיים – מידע, כמו למשל כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שמכם או מספר הטלפון שלכם שאתם מזינים בזמן השארת פרטי ההתקשרות או כל טופס הרשמה אחר באתר שלנו. בנוסף, ייתכן ונהיה חשופים לשם המשתמש והסיסמה שתידרשו לבחור על מנת להתחבר לצפייה בקורסים. 
 2. מידע על המחשב שלכם, כולל כתובת ה-IP שלכם, מיקומכם הגאוגרפי, סוג הדפדפן והגרסה שלו, ומערכת ההפעלה;
 3. מידע  על הביקורים והשימוש שלכם באתר, כולל מקור ההפניה, אורך הביקור, צפיות בעמודים, ונתיבי המעבר שלכם באתר; יצוין כי מדובר במידע אנונימי שאינו טומן בתוכו כל פרט מזהה קונקרטי.
 4. מידע, כמו למשל השם וכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, שאתם מזינים על מנת ליצור מנוי להודעות הדואר האלקטרוני ו/או הניוזלטר שלנו;
 5. המידע שאתם מזינים בזמן השימוש בשירותים או במוצרים המוצעים באתר – וכן מידע שעשוי להיאסף לגבי תקשורת שתבצעו מול צד שלישי באתר שלנו
 6. מידע שאתם מפרסמים באתר שלנו בכוונה לפרסמו באינטרנט, שכולל את שם המשתמש שלכם, תמונות הפרופיל, ותוכן התגובות שלכם
 7. מידע שנכלל במסרים שאתם שולחים לנו בדואר האלקטרוני או באמצעות האתר שלנו, כולל תוכן המסר והמטא-דאתה שלו
 8. כל סוג אחר של פרטים אישיים שאתם שולחים אלינו.
 9. יצוין כי כל סוגיית התשלום בעבור השירותים או המוצרים המוצגים באתר מטופלת מול מערכת סליקה צד ג' (INVOICE4U) בדפי מכירה ייעודיים שאינם קשורים במישרין או בעקיפין לאתר הנ"ל – ומכאן שכל סוגיה הקשורה באבטחת פרטי האשראי ותהליך התשלום צריכה להיות מטופלת במישרין מול צד ג' ולא מול צוות האתר.

לפני שתחשפו בפנינו את הפרטים האישיים של אדם אחר, עליכם לבקש את הסכמת האדם הזה גם עבור השיתוף וגם עבור העיבוד של אותם הפרטים האישיים לפי מדיניות זו.

 

השימוש במידע שעשוי להיאסף על-ידנו

 

בפרטים האישיים שנמסרו לנו דרך האתר שלנו ייעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, או בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות הבאות:

 1. ניהול הקשר השוטף עמכם לכל צורך הקשור במתן התקין של השירות שעבורו נרשמתם – וזאת באמצעות פרטי הזיהוי המפורשים (דוא"ל \ שם מלא (או שם פרטי + שם משפחה) וטלפון שמסרתם לנו)
 2. מסירת עדכונים בדבר שינויים בשירותים ובמוצרים המוצגים באתר
 3. במידה והסכמתם לכך – נוכל לעשות שימוש בפרטים שהעברתם לנו על מנת לשלוח לכם דברי תוכן מקצועי ו\או חומר פרסומי שיווקי באמצעות הדוא"ל או באמצעות טכנולוגיות דומות. בכל רגע נתון תוכלו להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה השיווקית-פרסומית.
 4. בכל רגע נתון תוכלו לפנות אלינו על מנת לבקש מחיקה של הפרטים האישיים שלכם – וזאת בכפוף לעובדה שמדובר בבקשה העומדת בתנאי הדין והחוק. 
 5. לעד נעשה כל שביכולתנו על מנת להגן על הפרטים האישיים שתמסרו לנו מפני כל גורם שאינו מורשה (וזאת למעט האמורבסעיף חשיפת המידע בהמשך). עם זאת, ככל שעלה בידיו של צד ג' להשיג את הפרטים שלכם בדרך אסורה ו\או פלילית שאינה תלויה בהנהלת האתר או צוותו – לא תהה לכם כל דרישה, תביעה או טענה ביחס לצוות האתר או מי מטעמו.
 6. שימוש בעוגיות (Cookies) – האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות. {בחרו בניסוח המדויק אנחנו משתמשים רק בעוגיות פעולה / רק בעוגיות עיקשות / גם בעוגיות פעולה וגם בעוגיות עיקשות באתר שלנו.
 7. השימוש בעוגיות מאפשר לנו לקבל נתונים סטטיסטיים ולא מזהים קונקרטיים אודות אופן השימוש שלכם באתר והפעילות שלכם באתר (לרבות מסע הלקוח – הדפים בהם אתם מבקרים \ משך השהייה בכל דף וכיו"ב). אנו עשויים לעשות שימוש בנתונים אלו או למסור אותם לגורם שלישי. יובהר כי ככל שיימסרו נתונים אלה (שאינם מהווים פרטים אישיים אלא נתונים סטטיסטיים בלבד) – הם יימסרו באופן אנונימי אם בכלל – ללא כל פרט מזהה שלכם.

השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:

אנחנו עשוים להשתמש בשירותי Google Analytics \ Google Ads ו-Facebook Ads באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש מבקר באתר, לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר, לשפר את נוחות השימוש באתר, לנתח את השימוש באתר, לנהל את האתר, למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר, להתאים אישית את האתר לכל משתמש, להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות.

יובהר למען הסר ספק כי להנהלת האתר וצוותו אין כל השפעה או קשר למדיניות הפרטיות של האתרים המדוברים (גוגל ופייסבוק) – והאחריות על השימוש בהם מוטל עליכם בלבד. אנו ממליצים לכם לקרוא בעיון את מדיניות הפרטיות של פייסבוק בקישור בלחיצה כאן או את מדיניות הפרטיות של גוגל בלחיצה כאן

באפשרותכם לחסום בכל רגע נתון את השימוש ב-COOKIES באמצעות הגדרות הדפדפן שלכם או בהגדרות השימוש בחשבון שלכם בפלטפורמות השונות אך עליכם לקחת בחשבון שלחסימה של כל העוגיות עלולה להיות השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו. 

 1. ככל שנכנסתם לאתר ובעצם השימוש בו אתם מאשרים את השימוש בעוגיות במתכונת ובצורה שתוארה בסעיפים שלהלן. יובהר למעשה כי בעצם הסכמתך לתנאי מדיניות פרטיות זו, הנך מסכים  לשימוש בטכנולוגיות המתוארות ובטכנולוגיות אחרות שיושמשו מעת לעת, למטרות דומות.
 2. יצוין כי ככל שנכנסתם לאתר ממיקום גיאוגרפי שהוביל להצגת הודעה המחייבת אישור אקטיבי לשימוש בעוגיות, הרי שההסכמה שהענקתם לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר
 3. ושימושים אחרים

ה. חשיפת פרטים אישיים

 

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לאחד או יותר מהאנשים הקשורים לניהול האתר על מכלול נגזרותיו (וזאת לרבות עובדים, מנהלים, יועצים מקצועיים, יועצים טכניים וכיו"ב) וזאת במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו. חשיפת הפרטים האישיים שלכם בפני צד שלישי עשויה להתאפשר במידה והעסק יימכר באופן מלא או חלקי ו\או באמצעות מסירת הפרטים לעסק או חברה הקשורים אלינו (חברת אחות \ חברת בת וכיו"ב)

 

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם:

 1. לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;
 2. בהקשר של כל הליך משפטי קיים או עתידי;
 3. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי);
 4. ולכל אדם שאנחנו מאמינים במידה סבירה שעשוי לפנות לבית דין או לכל רשות מוסמכת לצורך מסירה של הפרטים האישיים בהם סביר לדעתנו שאותו בית דין או רשות יורה על מסירה של פרטים אישיים אלה.
 5. פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים, באמצעות האינטרנט, מסביב לעולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.

 

 1. בעת הכניסה לאתר והשימוש בו אתם מביעים הסכמה להעברות הפרטים האישיים המתוארות בסעיף ה’ זה.

 

למעט על פי הכתוב במדיניות זו, אנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם לצד ג’.

 

ו. אבטחת הפרטים האישיים שלכם

 1. אנחנו ננקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם בכלל זה באמצעות פרוטוקול גלישה מאובטח (SSL)
 2. אנחנו נאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים לנו בקובץ אקסל מאובטח בסיסמה
 3. יצוין כי כל סוגיית התשלום בעבור השירותים או המוצרים המוצגים באתר מטופלת מול מערכת סליקה צד ג' (INVOICE4U) בדפי מכירה ייעודיים שאינם קשורים במישרין או בעקיפין לאתר הנ"ל – ומכאן שכל סוגיה הקשורה באבטחת פרטי האשראי ותהליך התשלום צריכה להיות מטופלת במישרין מול צד ג' ולא מול צוות האתר.
 4. אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.
 5. אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לקורסים שלנו.רק במידה ותרצו בכך נסייע לכם להגדיר את סיסמת הכניסה הזו בעת ההתחברות הראשונה לאזור הקורסים  – ומתוקף כך נהיה חשופים אליה. למען הסר ספק, אנחנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו. 

ז. קישורים 

 

 • האתר שלנו עשוי לכלול קישורים אלקטרוניים המפנים לאתרי צד ג'. יצוין כי אנו לא מכירים, לא שולטים ולא אחראים על מדיניות הפרטיות והנהלים של האתרים שאליהם מפנים הקישורים הללו. אנו מציעים לכם לקרוא את מדיניות הפרטיות באתרים אלו עם כניסתכם אליהם.

 

 

 1. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר לכל שאלה  – תוכלו לעשות זאת באמצעות פרטי ההתקשרות המוצגים בעמוד "צור קשר"