אודות

הקונספט שמאחורי

the brand online logo

מכל מקום – בכל שעה

The Brand Online היא שלוחת האונליין של סוכנות הדיגיטל The Brand והיא כאן בגלל שהעולם שבו אנחנו חיים השתנה ואיתו משתנה גם עולם הידע והאופן שבו הוא מוגש. אנו מאמינים ששגרת החיים הדינמית בעולם המודרני מחייבת התאמה של אופן העברת הידע תוך שימת דגש על עולם האונליין – ועל היכולת לצרוך ידע מעשי מכל מקום ובכל זמן – מבלי להיות תלויים בהכרח בהרצאה פרונטלית.

אז מה תמצאו אצלנו?

 

קורס ניהול התוכן והקידום האורגני והממומן בפייסבוק ובאינסטגרם הוא קורס מקצועי מקיף ובעיקר מעשי שיעניק לכם 4 מיומניות מרכזיות: 

 ✔ בנית תכנית עבודה אסטרטגית לכל עסק, ארגון, עמותה או איש\אשת ציבור שתרצו לקדם. 

✔ ניהול וקידום דף הפייסבוק שלכם או של מיהו אחר (מיומנויות כתיבת תוכן וקידום אורגני)  

✔ הקמה וניהול של קמפיינים ממומנים בפייסבוק ובאינסטגרם לרבות אפיון קהלים איכותי \ בניית מודעה – לרבות שימוש בכלי הפרסום המתקדמים של פייסבוק 

✔ ניתוח דו"חות הקמפיין ואופטימיזציה – כדי שתוכלו לדעת בדיוק איך לבחון את האפקטיביות של הקמפיינים שלכם ולהבין מה עליכם לעשות כדי להוציא מהם את המקסימום

כל הקורסים שלנו מוגשים בפורמט מקוון ומלווים במידת הצורך במטלות שעליהן תוכלו לקבל פידבק לצד מעטפת תמיכה מקצועית שתאפשר לכם לשאול כל שאלה שהיא באמצעות יצירת קשר ישיר עם מנחה הקורס בפייסבוק, במייל וגם בוואטסאפ.

ייעוץ וליווי אונליין – לצד הקורסים הדיגיטליים שלנו תוכלו למצוא כאן שירות אונליין נוסף שיאפשר לכם לקבל מענה מקצועי לשיפור ושדרוג הפעילות שלכם במרחב הדיגיטלי בלי לצאת מהבית או מהמשרד. הרעיון הוא פשוט – ברגע שאתם יוצרים עמנו קשר אנחנו מאפיינים את הצורך שלכם בשיחת היכרות קצרה ולאחריה מקיימים הדרכה \ ייעוץ בפורמט מקוון הכולל בין היתר שיתוף מסך \ השתלטות על המחשב במקרה הצורך \ שאלות ותשובות ועוד.

אם גם אתם רוצים להצטרף למהפכת האונליין שלנו- דברו איתנו